Åsane Håndball

Trenere

Trenere
OVERSIKT TRENERE SESONGEN 2018/2019
GUTTER
ALDERSGR./AVD   MAIL MOBIL TRENER 2 MAIL MOBIL
2012 Line Espelid espelid@hotmail.com 90790816 Lasse Ellingsen lasse.ellingsen@dnb.no 90890102
2011/12 Elin Mostraum elinmostraum@hotmail.com 92846221      
2010 Steffen Boland Larsen steffeninorge@gmail.com 48073759 Bjarte Hagen bjarte.hagen@eurosupply.no 93416932
2009 Helen Mostraum hmostraum@yahoo.no 97666045 Anne Gro N Veland annegro3veland@hotmail.com 95499443
2008 Therese Westby westby_therese@hotmail.com 97656769      
2007 Trygve Johnsen trygve.johnsen@handball.no 93046448 Kjetil Helle kjetil@gaardsbarnehagen.no 47415420
2006 Bjarte Mykkeltvedt bjarte.mykkeltvedt@metsatissue.com  48020354 Trygve Larsen trygvelarsen@hotmail.com 90887278
2005 Stian Skare skare76@gmail.com 95982746 Jan Erik Haugsvær jan.erik.haugsver@gmail.com 92487326
Herrer 3.div Cato Verpeide catoverpeide@yahoo.no 92618228 Matias Lygre matias.lygre@gmail.com 93430063
Herrer 4.div Kjetil Helle kjetil@gaardsbarnehagen.no 47415420      
Herrer 5.div Cato Verpeide catoverpeide@yahoo.no 92618228 Matias Lygre matias.lygre@gmail.com 93430063
             
JENTER
ALDERSGR./AVD TRENER 1 MAIL MOBIL TRENER 2 MAIL MOBIL
2012 Ingrid R. Stokke ingrid.reitan.stokke@gmail.com 95826979      
2011 Solveig Stefansdottir Soveig.stefansdottir@gmail.com 95893086 Kadija Mårdal    
2010 Trond Andal trondandal@gmail.com 45215674 Barbro Fagerheim fagerheimb@gmail.com 98454166
2009 Lene Stenstvedt lenestenstvedt@hotmail.com 99792189 Rikke Stenstveddt Rikke-stenstvedt@hotmail.com 94865733
2008 /1 Anne Lene Blom Annelene66@hotmail.com 92423151 Rita Helen Nilsen rhnilsen@gmail.com 40846668
2007 Lene Nilsen lennil80@gmail.com 92814527 Barbro Fagerheim fagerheimb@gmail.com 98454166
2006 Ståle H. Jameson stale.jameson@gmail.com 93404699      
2005 Birgitte Kidt birgitte_kindt@hotmail.com 91999494 Nora Aalen nora.aalen@gmail.com 99150451
2004 Asbjørn Bremnes asbjorn.bremnes@live.no 45081764      
2003 Bernhard Frei bernhard.frei@karsten-moholt.no 93262105      
2002 Bjarte Hagen bjarte.hagen@eurosupply.no 93416932 Frode Tertnes tertnes@getmail.no 99367093
Lerøy (2001) Geir Krogvik g-krogvi@online.no 91704202      
Damer 5.div Karin Boland kboland@getmail.no 95224925 Victoria H. Markussen victoriamarkussen@hotmail.com 48898144
Damer 2.div Geir Krogvik g-krogvi@online.no 91704202 Stian Gjerde stgjer@statoil.com 91803143

Åsane Håndball
Åsane Hallen - Åsane senter
5116 Ulset

 

©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift